Karty stałego klienta w taxi

Mimo większej opłacalności przejazdów komunikacją miejską niż korzystania z taksówek zdarzają się jednak sytuacje, w których nie mamy innego wyjścia jak się na nią zdecydować. Należą do nich późno powroty, poranne dojazdy np. na dworzec czy lotnisko oraz inne sytuacje podbramkowe, które zmuszają nas do natychmiastowego stawienia się w danym miejscu. Jeśli od czasu do czasu zdarza się nam konieczność zamówienia taksówki, dobrze jest mieć jedną, zaufaną firmę oraz postarać się w niej o kartę stałego klienta. Jakie korzyści czekać na nas mogą dzięki niej?

Po pierwsze – zniżki. Wiele firm oferuje swoim stałym klientom stałe rabaty na przejazdy, np. 10% w dzień i 20% w nocy. W przypadku szczególnych potrzeb, jak np. taxi bagażowe, pomoc drogowa czy przewóz dzieci karta stałego klienta może wspomóc w otrzymaniu odpowiedniej usługi. Dzięki niej można także w niektórych korporacjach poprosić o obcojęzycznego kierowcę. Jest to szczególnie ważne w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

nasze Części alfa romeo 146 mają dwu letnią gwarancję Nowoczesne akcesoria do samochdu skoda superb ii w promocyjnych cenach oleje PFPE