Udogodnienia w autobusach

Były czasy, gdy podróżowanie komunikacją miejską stanowiło wątpliwą przyjemność. Pasażerowie narzekali na higieniczne zaniedbanie składu, nieszczelność pojazdu, która doskwierała szczególnie w zimie oraz brak komfortu jazdy spowodowany wiekiem sprzętu. Ale to były też czasy, w których taksówka nie stanowiła takiego luksusu jak dziś. Wtedy wybór rzeczywiście był trudny, a zalety podróży przemawiały zawsze na korzyść taksówek. Dziś sytuacja wygląda zgoła inaczej.

Dzisiejsze autobusy (szczególnie te w dużych miastach) to prawdziwe limuzyny w porównaniu z ich starszymi kolegami. Większość składu oferuje klimatyzację, która podczas upałów bywa zbawienna oraz ogrzewania w miesiącach zimowych. Dodatkowo, w związku ze stosunkową nowością pojazdów cieszymy się wygodą foteli oraz zadbanym wyglądem wnętrza. Wiele z autobusów przystosowanych jest także do przewozu osób niepełnosprawnych oraz wózków dziecięcych.

Perspektywa jazdy nowym, klimatyzowanym autobusem często przebija w naszych czasach wybór taksówki, która może pojedzie szybciej i bez zatrzymania, ale podobny komfort jazdy kosztował będzie nas co najmniej 10 razy więcej.

http://katalizatory.pro/ http://www.ewpa.pl/Dzwig-samochodowy-CKD-o-nosnosci-30-ton-.html